Taşyünü-Karolam A. Tavan

Taşyünü-Karolam A. TavanGalvaniz çelik T-24 taşıyıcı sistemiyle oluşturulan karolaja, taş yünü ve karolam (7mm  alçıpan üzerine görünen yüzeyi vinil kaplı, görünmeyen yüzeyi folyo kaplamalı plaka) fol plakalarının yerleştirilmesiyle oluşturulur. Boya gerektirmeyen, ses yutma , akustik ve hijyenik özelliklere sahip plakalar,aynı zamanda tüm kablolama ve mekanik tesisat sistemine kolayca müdahale edebilmemizi sağlar
 
 
 
 
 
 
Tavan ve Duvar Uygulamaları
Alçıpan Asma Tavan
Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan

Asma tavanların ev ve iş yerinize vermiş olduğu dekoratiflik özelliği yanısıra , elektrik, su tesisatı, yangın tesisatı vb. gibi bazı tesisatların gizlenmesini de sağlar. Aydınlatma da ise istediğiniz lamba, florasan ve armatürleri kolaylıkla montaj edebilmenizi sağlar.
Taşyünü-Karolam A. Tavan
Taşyünü-Karolam A. Tavan

Taşyünü-Karolam A. Tavan

Galvaniz çelik T-24 taşıyıcı sistemiyle oluşturulan karolaja, taş yünü ve karolam (7mm  alçıpan üzerine görünen yüzeyi vinil kaplı, görünmeyen yüzeyi folyo kaplamalı plaka) fol plakalarının yerleştirilmesiyle oluşturulur. Boya gerektirmeyen, ses yutma , akustik ve hijyenik özelliklere sahip plakalar,aynı zamanda tüm kablolama ve mekanik tesisat sistemine kolayca müdahale edebilmemizi sağlar
Bölme Duvar
Bölme Duvar

Bölme Duvar

Galvaniz sacdan üretilen profillerden veya kutu profillerden oluşan konstrüksiyona alçı plaka kaplanmasıyla oluşturulmaktadır. Her türlü yapıda geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Hızlı, pratik ve kuru uygulaması sayesinde tesisatın montajına, yangın, ses ve ısı izolasyonuna uygun sistemiyle, tasarımda esneklik ve tasarruf sağlar. Alçı plakalar ortasına izolasyon malzemesi olarak taşyünü,cam yünü ve strafor kullanılabilir.
 
Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları  yapılmaktadır.
Metal Asma Tavan
Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan

Günümüz modern yapılarında kullanılan Metal Asma Tavan Sistemleri, alüminyum ve çelik plakalardan oluşmaktadır; ister görünür ( T-24 ) , isterseniz gizli ( Clip in ) taşıyıcı sistemleriyle farklı tasarım ve amaçlara hizmet etmektedir. Plakalar uzun ömürlü, darbelere karşı dirençli, hijyenik ve sonderece estetik görünümlüdür. Nemli ve ıslak zeminlerde genellikle çıtalı ve çıtasız olmak üzerefarklı seçenekleri ile  Lamel asma tavan da kullanılmaktadır.
Spot Bandlı Gizli Işık
Spot Bandlı Gizli Işık

Spot Bandlı Gizli Işık

Spot ve Gizli aydıntatmayı bir arada kullanabileceğiniz genellikle salon, daire girişi ve mutfaklarda uygulanan bir modeldir. Gizli aydınlatmada led ışık veya florasan tercih edilebilir.
Spot Bandlı Kartonpiyer
Spot Bandlı Kartonpiyer

Spot Bandlı Kartonpiyer

Asma tavan uygulamalarının mümkün olmadığı alanlarda spot ışıktan vazgeçemeyenler için ideal bir uygulamadır. Dekoratif özelliğinin yanında Spot ışık sistemi  kartonpiyerle süsleyerek uygulanır.
Kartonpiyer
Kartonpiyer

Kartonpiyer

Kartonpiyer dekorasyon amaçlı ve yapılarda uygulamada ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede çok yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Yapıları kabartmalarla süslemek için çoğunlukla duvar ve tavan birleşimlerinde kullanılır.
Demontable Duvar
Demontable Duvar

Demontable Duvar

Çok avantajlı kullanımı ile demontable bölme duvarlar, şıklığı, dekoratifliği ve modern oluşu ile göz doldurmaktadır. Olası taşınma veya şekil değiştirme durumlarında bile isteklerinize cevap verir. Malzemenin alüminyum oluşu da her zaman değerini koruması ve modernliğinin simgesini taşır.
Kemer
Kemer

Kemer

Kemer, köşe kırma, sütun yapılacak uygulamalarda mekane estetik bir görünüş sağlar.
Alçı Sıva
Alçı Sıva

Alçı Sıva

Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış alçı bazlı hazır sıvadır.
Kaba sıva - ince sıva ayrımını ortadan kaldırır.
Nefes alan bir malzeme olduğundan, nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.
Nemin yüksek olduğu ortamlarda da rahatlıkla kullanılır.
Yanmaz bir malzemedir. Bünyesindeki sudan dolayı yangın geciktirici özelliğe sahiptir.
Küf, bakteri ve mantar oluşturmaz.
Niş-Pasa-Kubbe
 Niş-Pasa-Kubbe

Niş-Pasa-Kubbe

Duvar içlerine, köşelere yapılan bir süslemedir.Yapılardaki şekilsiz kolonların örtülmesi içinde uygulanabilir bir dekorasyon elemanıdır.
Göbek
Göbek

Göbek

Alçı göbek değişik tarzda, değişik modellerde her mekana uygun zengin ve modern görünümler sağlar. Evlerde lambaların tavan bölümüne uygulanan alçı göbekler dekorasyonunuz için mükemmel bir uygulamadır.
Spotlu Göbek
Spotlu Göbek

Spotlu Göbek

Spotlu Göbek Evlerde özellikle salonlarda kullanılan spotlu göbekler dekorasyonunuz için mükemmel olabilir. Spotlu göbek değişik tarzda, değişik modellerde her mekana uygun zengin ve modern görünümler sağla
Uygulamalarımız
Mutfak Dolabı
Mutfak Dolabı

Mutfak Dolabı

İSTEDİĞİNİZ MODELİ VE RENGİ SİZ SEÇİN BİZ ÜRETELİM ...
Banyo
Banyo

Banyo

Banyo temiz su tesisatı, pis su tesisatı, eski seramiklerin kırımı, sıva-şapı, seramiği, bataryaları, tekne-küvet ve duş kabinleri ve banyo dolaplarıyla sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
Parke - Laminat Parke
Parke - Laminat Parke

Parke - Laminat Parke

31- 32 sınıf -E1 ISO 9000 TSE Belgeli, anti kanserojen, Konut, ofis, işyeri ve ıslak zeminlerde uygulanabilir, Suya ve darbelere karşı dayanıklı HDF ara malzeme, Geniş  stok,  devamlı  yenilenen desen renk  seçeneği ile firmamız İsviçre malı olan swissflor bayisidir.Her türlü masif parke ve sistre cila uygulamasında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz
Seramik- Fayans
Seramik- Fayans

Seramik- Fayans

Duş Kabini
Duş Kabini

Duş Kabini

Banyolarımızın temizliği ve dekoratif gözükmesi için kaçınılmaz bir uygulama olan duş kabinleri; temper cam, Polistren Mika Cam şeklinde gerek küvet üstü, gerekse duş teknesi üzerine yapılabilir
Boya Uygulamaları
Boya Uygulamaları

Boya Uygulamaları

FİLLİ BOYA

 

POLİSAN

 

ÇBS BOYA

 

MARSHALL BOYA

 

DYO BOYA
                                          BİANCA
Panel Kapı
Panel Kapı

Panel Kapı

Seçeceğiniz bir panel kapı modeli, Ev ve işyerlerine dekoratif ve pratik şekilde tamamlayıcısı olacaktır. Kullandığımız paneller ithal olup, istediğiniz her hangi bir renkte boyanabilir.
Çelik Kapı
Çelik Kapı

Çelik Kapı

Firmamız Şerifoğlu çelik kapı bayisidir. Geniş model seçeneğiyle, kale kilit sistemiyle sokak kapılarınızı hem sağlam hem de güvenli hale getiriyoruz.
Su Tesisatı
Su Tesisatı

Su Tesisatı

Temiz su ve pis su tesisat değişimi, Kat kaloriferi tesisatı, Şofben, çamaşır makinası, bulaşık makinası montajı, Küvet, klozet, tuvalet taşı, Atık su boru bağlantısı, Yağmur suyu tesisatı, Lavabo, klozet takımı,
İzalosyon
İzalosyon

İzalosyon

İzolasyon, yapıyı kendi bünyesi ile içindeki eşya ve canlılara zarar verici etkilerden korumak için alınan önlemler olarak tanımlanmaktadır. Isı ve ses izolasyonu ile alakalı olarak sıva altı veya üstü ses izolasyonu, ısı izolasyonu içinse montolama sistemini uygulamaktayız.
ElektrikTesisatı
ElektrikTesisatı

ElektrikTesisatı

Elektrik tesisatı montaj, bakım ve tamiri, İç mekan aydınlatma tesisatı, Bina ve apartman aydınlatma sistemleri, Kapı ve merdiven otomatiği, Fotoselli aydınlatma sistemleri, Data ve enerji kablosu hat çekimi, Telefon santral sistemleri, Elektrik projelendirme ve tasarımı, Diyafon – Ses sistemi tesisat, tamir ve montajı, Elektrik, aydınlatma sistemi tesisat ve tamiri, Elektrik taahhüt işleri.
PVC Doğrama
PVC Doğrama

PVC Doğrama

Firmamızda PİMAPEN, WİNSA, WINHOUSE, FIRATPEN marka pvc ve  alüminyum çerceve  uygulamalarımız mevcuttur.
Bizden Haberler
DES ORGANİZE

DES ORGANİZE

Des organize sitesinin ana binasında ve bir fabrikasında alçıpan, boya ve dış cephe işlerini yapmaktayız.

HEDEF İNŞAAT

HEDEF İNŞAAT

Hedef inşaatın soğlanlık ve kartalda bulunan şantiyelerinin alçıpan ve kortonpiyer işlerini yapmaktayız.

MEHMET AKİF ERSOY CAMİ

MEHMET AKİF ERSOY CAMİ

Esentepede bulunan caminin kenferans salonun alçıpan izalasyon işleri, şap ve seramik işleri, alçı boya işleri yapılmıştır, cami genişletme işleri devam etmektedir.

Kiptaş ( Halilurahman cami )

Kiptaş ( Halilurahman cami )

Kiptaşın, Halilurahman camisindeki şantiyesinde alçıpan tavan sistemleri yapılmaktadır.

Yücebaşoğlu mimarlık

Yücebaşoğlu mimarlık

Mimarlığın zorlu center ve istinye parkta bulunan tadilat işleri yapılmıştır, üsküdarda bulunan şantiyesininde alçıpan işleri devam etmektedir.

Şenol TUNÇ

Şenol TUNÇ

Kadıköydeki ofisinin söküm işleri, alçıpan gizli ışık, banyo tadilatı, pimapen işleri,  elektrik işleri, laminant parke ve boya işleri  devam etmektedir.

Nokta holding

Nokta holding

Kadıköy merkez binasındaki banyo tadilati ve ofis içi boya işleri yapılmaktadır.

Anadolu Eczanesi

Anadolu Eczanesi

Kadıköyde bulunan eczanenin alçıpan tavan sistemleri ve boya işleri yapılmıştır.

Eta Melco ( Mıtsubıshı asansör )

Eta Melco ( Mıtsubıshı asansör )

Firmanın söküm, alçıpan tavan, boya, duvar kağıdı ve çelik kapı işlerini yapmaktayız.

Türgev kız yurdu

Türgev kız yurdu

 Türgevin, Maltepe ve Şişlideki yurtlarında izalasyonlu alçıpan duvar ve taşyünü tavan sistemleri yapılmaktadır.

ASİYE KENDİR

ASİYE KENDİR

Asiye hanımın Maltepede bulunan dairesinin seramik ve mobilya  işlerini yapmaktayız.

SAHRA KARGO

SAHRA KARGO

Sahra kargonun Beyazıtta bulunan merkezinin alçıpan duvar, aydınlatma,seramik, duşakabin, su tesisat işlerini yapmaktayız.

OSMAN BARIŞ

OSMAN BARIŞ

Osman beyin Küçükyalı'da bulunan dairesinin boya işlerini yapmaktayız.

OSMAN ARI

OSMAN ARI

Osman beyin Üsküdar'da bulunan dairesinin komple dekorasyon işlerini yapmaktayız.

Cam Mozaik Satışımız Başlamıştır.

Cam Mozaik Satışımız Başlamıştır.

Grande Stella mosaic  genç ve dinamik ekibiyle cam mozaiğe bakış açınızı değiştiriyor. Binlerce yıllık mozaik sanatına, modern bir yorumla yeni kimlikler kazandırıyor. Her zevke uygun geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı, kusursuz hizmet anlayışı ile Grande Stella mosaic  yaşam alanlarınıza değer katıyor. Grande Stella mosaic olarak sizi camın büyüleyici dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz...GRANDE STELLA MOSAİC

adres
Ünalan Mah, Özlemler sk, No : 20 / A  ÜSKÜDAR /  İSTANBUL

tel
0216 4631575 - 0533 2775858 - 0533 7153515

fax
0216 4631575

www.teknovizyon.net
yukari-cik